501 718 318

Moroccanoil

Marka Moroccanoil® powstała aby podzielić się ze światem tajemnicą piękna, zdrowia i urody. Poszukiwania eliksiru łączącego te jakże pożądane cechy z łatwością aplikacji, doprowadziły do stworzenia serii ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, skóry głowy oraz ciała.

Filozofia Moroccanoil® łączy tradycję z nowoczesnością. Sięgając po najlepsze znane składniki podaje je w nowoczesnej formie. Unikalne właściwości olejku arganowego znane były kobietom Marokańskim od wieków. Pomaga on znakomicie nawilżyć suchą skórę, włosy czy paznokcie.Posiada właściwości odbudowujące, a także chroni przed wysoką temperaturą.

Marka Moroccanoil® wykorzystuje najwyższej jakości olejek arganowy pochodzący z drzew arganowych rosnących na terenie południowo-zachodniej części Maroka. Olejek arganowy zawarty we wszystkich produktach do włosów i do skóry został uzyskany w procesie tłoczenia na zimno, dzięki czemu zachowane zostały jego dobroczynne właściwości.

Jednak produkty Moroccanoil® to nie tylko sam argan – to wyjątkowa kombinacja odżywczych składników. Bogactwo komponentów zawartych w produktach tej firmy czyni je wyjątkowymi i ekskluzywnymi.

Marka Moroccanoil® postawiła sobie za cel podnieść do poziomu profesjonalnego wykorzystanie organicznych składników tak, by można je było udostępnić nowoczesnym, wymagającym i znającym swoją wartość kobietom. Wszystkie produkty Moroccanoil® zawierają olejek arganowy — znak rozpoznawczy marki.

Od olejku Moroccanoil Treatment wszystko się zaczęło – świat odkrył „złoto Maroka”. W dalszym ciągu jest on najlepszym z produkowanych na świecie olejków arganowych.

Share This