501 718 318

Salon Fryzjerski Antawia działa od 2004 roku.

Jest usytuowany w centrum Kielc, na ulicy Staszica 14c. Dogodny dojazd oraz parking są wielkim udogodnieniem dla klientów.

Salon Fryzjerski Antawia Kielce oferuje swoim Klientom fachowe usługi fryzjerskie oraz kosmetyki wiodcych firm. Są to szampony, odżywki, maski, farby które nie tylko nie niszczą włosa, lecz nadają mu porządane cechy. Dbając nie tylko o wygląd, ale również o zdrowie, wpisują się znakomicie w najmodniejszy obecnie kierunek „Welness”. Na terenie Salonu dostępna jest specjalnie opracowana letnia seria kosmetyków obejmująca: szampony, maski, odżywki w spray’u, lakiery. Dzięki nim możemy chronić nasze wosy przed szkodliwym wpływem promieniowania UV, warunków atmosferycznych, oraz działaniem pozostałych czynników zewnętrznych. Salon Fryzjerski Antawia w Kielcach jest wyposażony w szereg urządzeń wspomagajcych dbałość o zdrowie i urodę włosów:

Microcamera
Climazon
Nawilżacz fryzjerski – tzw. sauna do włosów
Termiczne nożyczki – System ThermoCut Jaguar TC

Dzięki tym udogodnieniom zwykła wizyta w Salonie zamienia się w kurację „Welness”.

Dla wygody naszych Klientów wprowadzona została możliwość płatności kartą kredytową. Nowoczesne designerskie wnętrze sprawia, że każdy klient czuje się wyjątkowy. Oferta Salonu Fryzjerskiego Antawia skierowana jest przede wszystkim do ludzi dynamicznych, nowoczesnych, dbających o swoje zdrowie i urodę. W Salonie Fryzjerskim Antawia czas zwalnia bieg, by każdy mógł poczuć się wyjątkową osobą, o którą warto się zatroszczyć.

Zapraszam serdecznie

Anna Tamara Wiatkowska